Program szkolenia

Program szkolenia

W Polsce jest około 10 specjalistów ds. marketingu politycznego.

Dlaczego warto szkolić się u mnie?

Zaprezentuję krótko 5 korzyści:

1)            WYGRANA.

Ani ja osobiście, ani moi Klienci nigdy nie przegraliśmy wyborów. Cel postawiony przez Klienta był przeze mnie i moich ekspertów realizowany w 100%. Wynika to z doświadczenia, praktyki, przygotowania się.

2)            DOŚWIADCZENIE.

Wielu ekspertów uczestniczyło w kampaniach wyborczych. Pracowało w sztabach a nawet organizowało całe kampanie dla konkretnego kandydata. Ja i moi współpracownicy również to robiliśmy w 2010, 2014, a nawet w 2017 roku z tym, że na większą skalę. Nasi eksperci szkolili i wspierali wielu wygranych kandydatów na raz.

3)            PRAKTYKA W SAMORZĄDZIE.

Co więcej nie tylko mam przyjemność wspierać kandydatów, ale również robię to empatycznie, ponieważ:

– sam również wygrałem wybory samorządowe i to 3 razy startując ze słabych miejsc tzw. „nie biorących”.

– w wyborach w 2006 roku doprowadziłem do wprowadzenia 3 radnych, dzięki czemu udało się wywalczyć jako 33-latkowi stanowisko wiceburmistrza w prawie 100-tysiecznej jednostce samorządowej w tym samym czasie pracując jako rzecznik prasowy kandydata na prezydenta Warszawy.

4)            PRZYGOTOWANIE.

Moje szkolenia są „szyte na miarę”. Przed szkoleniem „odrabiam prace domową” i do Klienta przyjeżdżam przygotowany. Przed warsztatami poświęcam średnio od 3-6 godzin na analizę dostępnych w sieci materiałów na temat uczestników i potrzeb Klienta. W ten sposób na szkoleniu prezentuję nie teorię marketingu politycznego, a nawet nie narzędzia marketingu. Pokazuję jak mój Klient jest postrzegany przez mieszkańców okręgu wyborczego i co ważne prezentuję narzędzia już dopasowane do wyborców.

5)            SYSTEM uczenia się.

Mam na koncie ponad 1300 wykonanych szkoleń. Warsztaty z marketingu politycznego to usługa okresowa. Przede wszystkim uczę sztuki przemawiania oRaz umiejętności komunikowania się. Aż 80 procent moich Klientów to urzędy. Szkolenia są zamawiane przez nie, ponieważ szefowie tych instytucji wiedzą, że prowadzę je aktywnie, dynamicznie i efektywnie. Tak jak w tytule tego szkolenia są prowadzone wg zasady ZERO TEORII – TYLKO PRAKTYKA.

 

ZOBACZ PROGRAMY I WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

             

"Maurycy i jego trenerzy doskonale odnajdują się w problemach samorządu ze względu na doświadczenie. Są praktykami a nie teoretykami." - Piotr Odya, Radny, a wcześniej Przewodniczący Rady Powiatu Tczewskiego
Dariusz Skrobol, Burmistrz Pszczynny
"Polecam Maurycego. Szkolił kandydatów na radnych. Świetnie nawiązał z nimi kontakt i zachęcił do zastosowania nowoczesnych narzędzi marketingowych" - Dariusz Skrobol, Burmistrz Pszczyny
"Nawet doświadczony samorządowiec może wiele skorzystać na podpowiedziach wizerunkowych WGD PR i Maurycego." - Edyta Domińczak, Radna Rady Miasta w Stargardzie, Powiatowy Rzecznik Konsumentów